Haribo Altın Ayıcık 80 G

  • 4TL

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

KDV Hariç: 4TL

Stok Durumu: 100

Ürün Kodu: A009

Haribo Altın Ayıcık 80 G

Haribo şekerlemelerinin her biri ayrı bir tasarımcı tarafından yaratılmıştır. Haribo şekerlemelerin ilk olarak elle krokileri çizilmiş, daha sonra da bu krokiler bilgisayarda taranarak 3 boyutlu kalıp şekline dönüştürülmüştür. Bütün bu şekerler, yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklar altında, sıkma aygıtı (ekstrüder) ile üretilmektedir.


Haribo Altın Ayıcık paketinin içinde ahududu, ananas, çilek, elma, limon ve portakal aromalı şekerlemeler bulunmaktadır. 


HARIBO şekerlemeler, Almanya'nın 5 ayrı yerinde (Bonn, Solingen, Neuss, Mainbernheim ve Wilkau-Hasslau) ve 9 ayrı Avrupa ülkesinde olmak üzere toplam 15 üretim tesisinde üretilmektedir.

İçindekiler
Glikoz şurubu, şeker, su, sığır jelatini, dekstroz, çeşidine göre meyve suyu %1,5 (elma, çilek, ahududu, portakal, limon, ananas), asitliği düzenleyici(sitrik asit), çeşidine göre meyve ve bitki konsantreleri (aspir, alg, elma, mürver, portakal, siyah kuşüzümü, kivi, limon, kırmızı kuşüzümü, mango, marakuya, kırmızı üzüm), aroma vericiler (ahududu, çilek, elma, ananas, limon, portakal), palm yağı, parlatma maddesi (karnauba mumu, bal mumu), mürver ekstraktı.

Net Miktar (g/ml)
80

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Menşei
TÜRKİYE

İşletme Kayıt No
TR-34-K-028226

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HARIBO ŞEKERLEME SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Yorumlar

Mağazada için hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!