Beypiliç Poşetli Bütün Piliç Kg

  • 11TL

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

KDV Hariç: 11TL

Stok Durumu: 100

Ürün Kodu: E002

Beypiliç Poşetli Bütün Piliç Kg

Beypi Poşetli Bütün Piliç kg. hava ile soğutularak üretilen içsiz, boyunsuz, taze bütün piliçtir. Piliç etleri steril ortamlarda, veteriner hekimleri ve gıda mühendislerinin kontrolünde, hijyenik olarak üretilir. 


Beypiliç yetiştirme çiftliğinde tavuklar; açıkta değil, kendi çiftliklerinde uzman veterinerlerin sıkı kontrolü altında her türlü biyogüvenlik önlemini alarak yetiştirilir. Ayrıca piliçler sadece Beypiliç tesislerinde üretilen yemlerle beslenir. Yem üretiminin her aşaması büyük bir titizlikle denetlenir. Yemler; hayvanların her türlü gereksinimleri dikkate alınarak üretilir ve daima kontrol altındadır. Beypiliç ürünlerinin tümü, ISO 9001: 2000 kalite belgesine sahiptir.


Pilicin nar gibi kızarmış şekli hem sofraya estetik güzellik verir, hem de iştahı arttırır.

Fırında piliç pişirirken üzerine sürdüğünüz yağa ya da karışıma çok az şeker ilave etmeniz, üzerinin nar gibi kızarmasına yardımcı olacaktır. Fakat şekeri fazla kaçırmamalısınız, aksi taktirde fazla tatlı olabilir.


Taze ürünler buzdolabında (0 / 4 ° C) muhafaza edildiğinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Hemen tüketilmediğinde ise buzlukta 1 ay, derin dondurucuda 3 ay muhafaza edilebilir.

Menşei
TÜRKİYE

Yorumlar

Mağazada için hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!